Home

Vicks symptomed classic citron 14 sacku

Vicks SymptoMed Classic citrón 14 sáčků od 99 Kč Zboží

Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg obsahuje paracetamol, analgetikum ulevující od bolesti a snižující horečku, a fenylefrin, dekongestivum uvolňující ucpaný nos. Je určen pro dospělé a dospívající starší 16 let. Čtěte pozorně příbalový leták Neužívejte Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg, pokud v současné době užíváte inhibitory monoamino-oxidázy (MAO inhibitory, jako např. moklobemid či tranylcypromin) nebo tricyklická antidepresiva (jako např. amitriptylin, amoxapin, klomipramin, desipramin a doxepin) určená k léčbě depresí, nebo pokud jste tyto přípravky užili během posledních 14 dní Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg obsahuje paracetamol, analgetikum ulevující od bolesti a snižující horečku, a fenylefrin, dekongestivum uvolňující ucpaný nos. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg se užívá ke zmírnění příznaků nachlazení a chřipky, přináší úlevu od bolestí a bolesti hlavy, uvolňuje ucpaný nos a snižuje teplotu 5. Jak přípravek Vicks SymptoMed Classic citrón uchovávat. 6. Obsah balení a další informace 1. Co je Vicks SymptoMed Classic citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Classic citrón obsahuje paracetamol, analgetikum ulevující od bolesti a snižující. horečku, a fenylefrin, dekongestivum uvolňující ucpaný nos Vicks SymptoMed Classic Citrón, 14 sáčků platné do: 30.6.2020 - nejlepší ceny všech výrobků, akce a slevy najdete na AkcniCeny.c

Vicks symptomed Classic se užívá k léčbě chřipky (bolesti, horečka) a nachlazení. Dávkování: Užívá se 1 sáček každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Obsah sáčku rozpusťte v horké vodě Podrobné informace k produktu Vicks SymptoMed classic citrón sáčky 14ks. Kategorie: Volně prodejné léky, Chřipka, viróza, nachlazení, Suchý, dráždivý kašel, Chřipka, Rýma, Nachlazení; Skupina:: Léčivý přípravek - VICKS SYMPTOMED CLASSIC CITRÓN 500MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 14 - kód SÚKL 20386

Jak přípravek Vicks SymptoMed Classic citrón vypadá a co obsahuje toto balení Vicks SymptoMed Classic citrón je sypký bílý prášek pro perorální roztok, který je balen do zatavených vrstvených sáčků (papír / polyethylen / Al) v papírové krabičce. Velikosti balení: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20 sáčků v papírové krabičce Vicks SymptoMed Complete obsahuje tři účinné látky a ulevuje tak od horečky, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku, ucpaného nosu a vlhkého kašle. Rychle účinkující lék Vicks SymptoMed Complete v podobě lahodného citronového nápoje vám pomůže vrátit se rychle ke každodenním aktivitám Vicks SymptoMed classic citrón sáčky 14ks Přidat do oblíbených. Léčivý přípravek Vicks SymptoMed classic s citrónovou příchutí ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení - tlumí bolest, snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos. Je určený pro dospělé a dospívající od 16 let

Katalog volně prodejných léků / Léky na chřipku a nachlazení / Léky na horečku / Vicks Symptomed Classic Citrón 500mg 14 sáčků Vicks Symptomed Classic Citrón 500mg 14 sáčků 209 K

Vicks SymptoMed Classic 14 sáčků - GigaLékárna

  1. Katalog volně prodejných léků / Uncategorized / VICKS Symptomed classic citrón 500 mg 14 sáčků VICKS Symptomed classic citrón 500 mg 14 sáčků 99 K
  2. Vicks SymptoMed CLASSIC citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků platné do: 31.12.2015 - nejlepší ceny všech výrobků, akce a slevy najdete na AkcniCeny.c
  3. Účinné látky: paracetamol, guaifenesinum a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Classic se používá k přípravě horkého nápoje ke zmínění příznaků chřipky a nachlazení. Ulevuje od bolesti (hlavy, v krku, celého těla), snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos. Léčivý přípravek užívejte jen v případě, že vaše potíže doprovází ucpaný nos. Pokud ucpaný.

Všechny informace o produktu Volně prodejný lék Vicks Symptomed Classic Citrón 500 mg/12,2 mg por.plv.sol.14, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vicks Symptomed Classic Citrón 500 mg/12,2 mg por.plv.sol.14 Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků - Vyhledavač léčiv, cen a interakcí 177.074 produktů od 9.968 výrobců na jednom míst Vicks SymptoMed Classic se používá k přípravě horkého nápoje ke zmínění příznaků chřipky a nachlazení. Ulevuje od bolesti (hlavy, v krku, celého těla), snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos.. Léčivý přípravek užívejte jen v případě, že vaše potíže doprovází ucpaný nos. Pokud ucpaný nos nemáte, zvolte jednosložkový přípravek s obsahem paracetamolu Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg / 12,2 mg obsahuje paracetamol, analgetikum uľavujúce od bolesti a znižujúce horúčku, a fenylefrín, dekongestívum uvoľňujúce upchatý nos. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg / 12,2 mg sa používa na zmiernenie príznakov prechladnutia a chrípky, prináša úľavu od bolestí a bolesti hlavy, uvoľňuje upchatý nos a znižuje teplotu Všechny informace o produktu Volně prodejný lék Vicks Symptomed Forte Citrón por.plv.sol.10, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vicks Symptomed Forte Citrón por.plv.sol.10

vicks symptomed classic citron plv sol 14 • vicks symptomed forte citron por plv sol 5 • vicks symptomed classic citron 14 sacku • vicks symptomed forte citron por plv 10 • vicks symptomed compl citron por plv 10 • klicenka oval i love me • elektricke napeti 380 v • led retez rampouch • samsung toner mlt d1042s els 1500 stran. Uroefekt 14 sacku 3 produkty Goldim UROefekt 14 sáčků UROefekt je efektivní nápoj, který působí na normální stav močových a gynekologických cest u žen Coldrex Horký nápoj citron 14 sáčků Vicks Symptomed Classic citrón 14 sáčků Lék k vnitrnímu užití. 216 Kč 205 Kč 186 Kč bez DPH Do košíku. Skladem v eshopu 4.3 15 hodnocení Akce -12% . Vicks Symptomed Forte citrón 10 sáčků Lék k vnitřnímu užití..

VICKS SymptoMed classic citrón 14 sáčků

Vicks Symptomed Classic citrón 14 sáčků Magistr

Vicks Symptomed Forte citron 10 sáčků . Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10 Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos

ARCHIV Vicks SymptoMed Classic Citrón, 14 sáčků v akci

  1. Vicks SymptoMed classic citrón 14 sáčků eShop
  2. Vicks SymptoMed classic citrón sáčky 14ks - sLeky
  3. Vicks Symptomed Classic horký nápo
  4. Vicks Symptomed Complete horký nápo

Vicks SymptoMed classic citrón sáčky 14ks Apotek

Vicks SymptoMed Complete citrón 14 sáčků - srovnání cen

Vicks symptomed classic citron plv sol 14 Sleviste

  1. Uroefekt 14 sacku levně Blesk zbož
  2. Chřipka, nachlazení, dýchací cesty Magistr
  3. VICKS SYMPTOMED CLASSIC CITRÓN 500MG/12,2MG perorální PLV
  4. Coldrex horucavami napoj citron 14 sacku levně Blesk zbož
  • Druhy optických vláken.
  • Nibiru game.
  • Ekonomika učebnice.
  • Holandský nábytek chomutov.
  • Hélios socha.
  • Alžírsko fotbal.
  • Yachting chorvatsko.
  • Slides boty.
  • Ludwig van beethoven symfonie.
  • Dravec.
  • Mini parni stroj.
  • Na co myslet u porodu.
  • Činnost obchodních bank.
  • Paříž památky vstupné 2017.
  • Výkon motoru kw.
  • Scorbut.
  • Lg f94j8fh2w návod.
  • Návrh na vklad do katastru nemovitostí formulář 2019.
  • Opera windows xp.
  • Iframe facebook post.
  • Opakování přírodopis 8 ročník.
  • Ikarus.
  • Červené krvinky u psa.
  • Narozeniny anglicky.
  • Foťák neostří.
  • Obložení stěn schodiště.
  • Zásah člověka bleskem.
  • Charlotte york wedding.
  • John boyega net worth.
  • Minishetland prodej.
  • Alfa denní menu.
  • Jak popisovat fotky na instagramu.
  • Test imunologie ige.
  • Temny rytir zajimavosti.
  • Ženich ve vestě.
  • Bolesti jazylky.
  • Promítačka meopta 8mm.
  • Jak uvolnit svaly.
  • Koťata český krumlov.
  • Party dekorace levne.
  • Petljakov pe 3.